BANT KAYIŞLARI
Sakarya'da Kaplan Helezon Bant, bant kayışı imalatı ve satışı alanında hizmet vermektedir. Uygun olan her türlü malzemeden üretilen bant kayışları sayesinde taşıyıcı bantlarınız kolaylıkla çalışacaktır.
BANTLI KONVEYÖRLER
Konveyör kelimesinde bir arama yaptığınızda karşınıza oldukça çeşitli içerikler çıkacaktır. Öncelikle kelime anlamı ile sözlük tanımına baktığımızda, “Konveyörün” tanımı “yerde veya yüksekte, kapalı devre çalışma düzeni ile yüklerin taşınmasını sağlayan cihaz” olarak karşımıza çıkmaktadır.
BİZDEN DUYURULAR

Kaplan Helezon Bant'a ait güncel duyurular burada...

• Web sitemiz yenilendi. • Sakarya'da taşıyıcı yükleme bantları ile hizmetinizdeyiz.
PVC BANTLAR
Pvc bantlar tüm hava ve doğal koşullara dayanıklı ve yalıtım amaçlı da kullanılan bantlardır. Pvc bant ısıya suya ve korozyona dayanıklı olarak üretilen bantlardır.
SEYYAR ÇUVAL YÜKLEME BANTI
Seyyar çuval yükleme bantları sayesinde herhangi bir yere sabit kalmayıp işinize kolayca odaklanırsınız. Sizi ve çalışanlarınızın omuzlarındaki yükü alarak daha rahat bir şekilde çalışabileceksiniz.
YÜKLEME BANTI
Konveyör bant nedir sorusu çoğu zaman sorulmaktadır, çoğu kişi için yabancı bir kelime olan konveyör, taşıma anlamına gelmektedir. Konveyör bantlar, işletmelerde malzeme taşınmasını sağlayan makinalardır.
YÜKLEME HELEZONU
Dökme halde bulunan tüm tarım ürünlerinin kamyona doldurulması ve boşaltılması, bir yerden başka bir yere nakli için kullanılan makinedir. Seyyar ve sabit olmak üzere modelleri vardır. İstenilen ebatta yapılması mümkündür.
AKTARMA BANTI
Çeşitli maddeleri A noktasından B noktasına taşıma işlemi için kullanılabilen pvc bantlar, kauçuk esaslı bantlar gibi çeşitleri olan nakil malzemesine denir.
TAŞIMA BANTI
Bir konveyörde taşıma işleminin gerçekleştiği alana denir. Bu taşıma bandı sistemi diğer taşıma sektörlerini gibi aynı işi yapar ama Konveyörler sayesinde daha kolay şekilde yapabilir.
SEYYAR YÜKLEME BANDI
Seyyar yükleme bantlarında belirli bir yerde sabit kalmadan herhangi bir yerde herhangi bir işi yapabilir, ayrıca bu işi yaparken tahmin edeceğiniz üzere insan gücünü en aza indirerek sizi ve çalışanlarınız daha az yorulursunuz.
AKTARMA KONVEYÖRÜ
Aktarma Konveyörlerinin amacı düz rulolu konveyör sistemleri arasında yukarı – aşağı bir eksende malzemelerin sağa yada sola aktarılmalarını sağlar.
ÇUVAL YÜKLEME KONVEYÖRÜ
Bir çuval yükleme konveyörü nasıl seçilmeli; çuval yükleme konveyörünü transfer edilecek ürünün ağırlığına veya boyutuna göre seçilmelidir.
PALETLİ BANT
Bir Paletli bant sistemiyle taşınabilecek neredeyse her şeyi taşıyabilirsiniz. Ama uzun ömürlülük açısından da bakarsanız bu yapmamanız gereken bir işlem.
FINDIK ÇUVAL YÜKLEME BANTI
Ülkemizde çok önemli bir geçim kaynağı olan fındık sektöründe fındık çuvallarını araçlara yada herhangi bir yere koymanız gerekir.
TAVUK GÜBRESİ YÜKLEME BANTI
Tavuk gübresi yükleme bantları sayesinde siz pis işlerde uğraşmak yerine bırakın yükleme bandı uğraşsın sizde o çalışırken keyfinize bakın.
HELEZON KONVEYÖRLER
Helezon konveyörler aklınıza gelebilecek her şekildeki taneli ürünü ve bunlara benzeyen maddelerin taşıma veya aktarma işlemlerinde kullanılabilmektedir. Taşınacak olan ürünün özelliğine göre ölçüleri ve kapasiteleri değişebilir.
AKTARMA HELEZONU
Aktarma helezonu sayesinde çok zor olan işleri çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Mesela bir susam tohumu taşımak kulağa ne kadar zor geliyor ama aktarma helezonu sayesinde işiniz çok kolay.
TAŞIMA HELEZONU
Taşıma helezonları insan yükünü alarak makine gücünü çoğaltmak ve hayatımızı daha az yorularak geçirmemizi sağlar. Siz de istenilen her boyuttaki helezon imalatı için bizimle iletişime geçin.
U TİPİ HELEZONLAR
U tipi helezonlar her şekildeki taneli ürün ve benzeri ürünleri aktarma ve taşıma işlerinde kullanılabilir. Taşınacak ürünün özelliklerine bağlı olarak farklı ölçü ve kapasitelerde üretilebilmektedir.
SEYYAR YÜKLEME HELEZONU
Belirli bir yerde sabit kalmadan seyyar yükleme helezonları sayesinde herhangi bir yerde herhangi bir işi yapabilir, ayrıca bu işi yaparken tahmin edeceğiniz üzere insan gücünü en aza indirerek sizi ve çalışanlarınız daha az yorulursunuz.
HAYVAN GÜBRESİ (BÜYÜK BAŞ) GÜBRE HELEZONLARI
Hayvan Gübresi (Büyük Baş) Gübre Helezonları sayesinde siz pis işlerde uğraşmak yerine bırakın yükleme bandı uğraşsın sizde o çalışırken keyfinize bakın.
KONVEYÖR BANT KAYIŞLARI
Konveyör bant kayışlarına mı ihtiyacınız var? Tam olarak doğru yerdesiniz ihtiyacınızı karşılayacak konveyör bant kayışları için bizimle iletişime geçin.
PVC BANTLAR
Pvc bantlar kullanılacağında nerede ve hangi malzeme için kullanacağına bakılıp kullanılmaktadır. Kullanılan bandın ne için kullanıldığı bilinmelidir ki çıkabilecek tehlikelere karşı önlem alınabilmektedir.
PU BANTLAR
Pu bantlar poliüretandan üretilen, özel kaplamaları ile her türlü kimyasallara, yağlara, gres yağlarına, temizlik ürünlerine vb. dayanım gösteren bantlardır.
BANT YEDEK PARÇALARI
Sakarya'da bant yedek parçaları satışı ve imalatı yapan Kaplan Helezon Bant'ta her türlü bant yedek parçasını bulabilirsiniz.
REFERANSLAR

Kaplan Helezon Bant'a ait referansları öğrenmek mi istemiştiniz?