Bakım Servis

Servis ağımız her an 7/24 hizmetinizdedir. Periyodik bakım, Kestirimci Bakım, Önleyici Bakımlar bu kapsama dahildir. Kaplan Konveyör Bantlarının ömrünün uzaması ve verimliliğinin sürmesi amacıyla müşterilerimize çok çeşitli bakım ve servis paketleri sunuyor. Ülkemizin çeşitli bölgelerindeki(Karadeniz, Ege, Akdeniz) müşterilerimize sezon sezon periyodik bakım ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Böylece konveyörlerimizin takibini, verimliliğini ve ünite ekleme-geliştirme gibi geri dönüşlerini topluyoruz.

Çözemediğiniz bir arıza oluştuğunda, servis uzmanlarımız size çözümler sunar. Kaplan Konveyör olarak uzman ekibimiz makine arızasının nedenlerini inceler, ivedi şekilde çeşitli çözümler önerir, yedek parçaların hızlı bir biçimde sevk edilmesini sağlar.

TEKNİK SERVİS

Konveyörlerimizin aşınabilecek, tükenebilecek sarf malzemelerini ve tamamlayıcı parçalarını hızlı servis imkanları ile temin ediyoruz. Hızlı geri dönüşler ve zamanında yapılan onarımlar, seri üretiminize tekrar devam edilmesini sağlıyor. Kaplan Konveyör Uzaktan Yardım sayesinde uzman takımımız, paketleme sisteminizin kumandasına(Konveyör özelliklerine göre değişir) erişebilir. Bu sayede son derece hızlı bir biçimde destek alabilirsiniz.

× Whatsapp Destek Hattı.